Deze site is tegenwoordig een archief over Nederlandse hiphop vroeger en krijgt geen updates meer. Zowel de site als forum zijn te tof geweest om niet online te houden.
Gepost door A_PART op donderdag 12-05-2011 om 12:54:27
Quote:
melle schreef op 09-05-2011 @ 12:11
Constant Aware vind ik nice, mooi sfeertje, inderdaad een beetje in de stijl van die 80s horrorsoundtracks, lekkere swing in je drums.
Van der meijde Anthem klinkt ook lekker, misschien nog wat varieren met percussie enzo, synths vind ik chill iig.
Key in Blossom heeft ook zeker potentie, lekkere samples, kan nog wel een stuk dikker kwa sound voor mn gevoel.
From The Aztecs, erg lekker, alleen dat fluitje vanaf 1:08 vind ik te vrolijk en niet echt in het nummer passen.
thx man, ja die panflute klinkt een beetje cheesy inderdaad haha. daar moet ik nog wat anders op verzinnen. ik ben nu bezig om de meeste tracks helemaal af te maken. Binnekort drop ik een beattape wat ik nog nooit heb gedaan aangezien veel mensen er naar vragen